Ostatní služby

website, code, html-647013.jpg

Webové stránky na míru

Naše nabídka zahrnuje jak hotové weby, tak webové stránky na míru. V obou případech to jsou plnohodnotné levné weby s přívětivou a moderní grafikou. Grafické zpracování šablon vám umožní vybrat si jakékoliv téma korespondující s vašim podnikáním či koníčky. V rámci realizace zakázky přizpůsobíme šablonu specifičnosti vašeho oboru. Doplníme vámi dodané fotografie, pomůžeme vybrat barvy a v případě potřeby připravíme texty (za poplatek). Klient si vybere, zda má být web jednostránkový nebo standardní s oddělenými podstránkami, dostává plně funkční web. Nemusíte se zabývat hledáním firmy na registraci domény nebo údržbou webu (hosting), o vše se postaráme my, vyberete si pouze jméno, které je k dispozici a my se můžeme pustit do tvorby vašeho webu.

Copywriting

Postaráme se o každý detail poskytované služby. Kromě hotového webu vám v případě zájmu připravíme i vhodné texty. Společně určíme detaily zakázky, která nám byla svěřena, abychom charakter obsahu co nejlépe přizpůsobili vašemu očekávání. Dbáme na jazykovou správnost, vysokou věcnou kvalitu a styl komunikace s přihlédnutím k oborové slovní zásobě.

Nabízíme možnost vytvářet obsah, který je v souladu s aktuálními trendy v SEO. Díky tomu zvyšujeme šanci na stabilní pozici vašeho webu v TOP10 výsledků vyhledávání. Náš obsah je dokonale optimalizovaný a připravený k publikaci.

 

web, macbook, air-1738159.jpg

Plnění eshopů produkty

Toužíte po hotovém eshopu nebo již eshop máte, ale prázdný? V obou případech umíme naplnit váš eshop produkty. Je jedno, zda chcete provozovat eshop s krmivy nebo autodíly. Poradíme si se vším.

Chcete online obchod a máte pocit, že pro plné štěstí a úspěch vašeho internetového obchodu potřebujete dobré texty? Pak jste na správném místě! Kromě produktů můžeme rovnou připravit i prodejní texty a SEO obsah. Tedy vše, co váš e-shop potřebuje ke zvýšení viditelnosti, ale především k generování obrovských zisků.

Linkbuilding

Proces určování pozice webu je spojen se získáváním odkazů již velmi dlouhou dobu. V průběhu let se však ukázalo, že stará zásada „čím více odkazů, tím lépe“ již není tak účinná jako dříve a může způsobit více problémů než užitku. Algoritmus Penguin v roce 2013 přeškrtl sny kupců odkazů např. z Asie (tisíce odkazů, pochybné kvality, za haléře) a považoval je – upřímně řečeno – za bezcenné.

Při budování základny odkazů vedoucích na váš web je velmi důležitá kvalita odkazů a domén, ze kterých pocházejí. Google věnuje pozornost tomu, odkud odkazy pocházejí (zda se jedná o tématicky související domény s vysokou autoritou) a co přesně jsou. Na tomto základě buduje důvěru ve váš web, což se odráží na pozicích ve vyhledávači. Proto nám vždy záleží na vysoké úrovni naší spolupráce.

Máte zájem o vypracování cenové nabídky?

Nákupní košík