Hotové weby pro vaše podnikání

 • Kadeřnictví a kosmetické salóny

  Šablona Barber

  6249 
 • Kadeřnictví a kosmetické salóny

  Šablona Charlotte

  6249 
 • Kadeřnictví a kosmetické salóny

  Šablona Christine

  4999 

Nejčastější otázky

Pro koho je vhodný hotový web?

Hotové weby z naší nabídky jsou vhodné pro zákazníky, kteří potřebují spustit web v krátkém čase a zároveň nechtějí investovat velké částky do nových www stránek na míru. Všechny námi nabízené weby jsou plně funkční a připraveny k okamžitému spuštění. U nás najdete weby pro různé obory. V případě, že některý obor nenajdete, napište nám a my jej přidáme do nabídky.

Co všechno získám v ceně hotového webu?

Zakoupením hotového webu získáte plně funkční web připravený k okamžitému spuštění. Naše weby mají responzivní šablonu pro snadné procházení v mobilech i tabletech. Součástí ceny je instalace vybraného designu na vámi zvolenou doménu. Rovněž obdržíte veškeré přístupy do administrace, kde si upravíte a vyplníte obsah webu. Pomůžeme vám vybrat hosting a doménu a také se zviditelněním webu. Více najdete zde.

Za jak dlouho bude web spuštěn do ostrého provozu?

Záleží na komunikaci mezi naším studiem a zákazníkem. Jakmile nám zašlete všechny podklady, které na webu potřebujete a vyberete si název domény a poskytovatele hostingu, jsme schopni hotové weby spustit do pěti pracovních dnů.

Budu si moct hotové weby upravovat sám?

Naše hotové weby jsou postaveny na oblíbeném redakčním systému WordPress, který je v českém jazyce. Se systémem vás naučíme pracovat, takže si budete moct přidávat fotky, informace nebo aktuality podle potřeb sami. Je možné se rovněž domluvit na individuálních úpravách zajištěných námi.

 Hotové weby vytvořené naší společností jsou v souladu s nejnovějšími trendy a plně optimalizované z hlediska umístění webu na internetu. Lze je rovněž propojit se sociálními sítěmi a mnoha reklamními nástroji. 

Nákupní košík